AAA
Bezpieczny weekend Wielkanoc 2019 w policyjnych liczbach
Sroda, 24 kwietnia 2019r. (godz. 14:29)

W poniedziałek zakończyły się działania "Bezpieczny Weekend Wielkanoc 2019". Podczas akcji na drogach powiatu starachowickiego doszło do 2 wypadków, w których 2 osoby zostały ranne. Dodatkowo odnotowano 10 niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących.

fot. źródło: KPP w Starachowicach

Podczas minionego świątecznego weekendu na terenie powiatu starachowickiego wzmożone działania doprowadziły do wyeliminowania 6 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Policjanci w trakcie świątecznego weekendu zatrzymali 7 praw jazdy osobom, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Podczas ostatnich czterech dni doszło do 2 wypadków, w których dwie osoby zostały ranne. Odnotowano poza tym 10 kolizji. Sprawcami dwóch z nich były osoby, które znajdowały się w stanie nietrzeźwości.


Agencja Reklamy Marecki.name

Mundurowi w trakcie działań, zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących. Ponad to funkcjonariusze sprawdzali również czy kierowcy i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Pomimo licznych apeli cały czas znajdują się osoby które wsiadają za kierownice pod wpływem alkoholu.

Przypominamy!!! Kierowanie pojazdu znajdując się w stanie nietrzeźwości to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakazem prowadzenia pojazdów do 15 lat.

źródło: KPP w Starachowicach

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English