Warning: getimagesize(images/news/18029.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /inc/funkcje.php on line 622
Wirtualne Starachowice - www.wirtualnestarachowice.pl - Wiadomości - Jakie kierunki studiów w Starachowicach?
AAA
Jakie kierunki studiów w Starachowicach?
Wtorek, 18 czerwca 2019r. (godz. 11:39)

Szanowni Państwo,

fot. źródło: UM w Starachowicach

Zamierzeniem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka oraz Władz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, jest w ramach nawiązanej współpracy, uruchomienie w Starachowicach studiów podyplomowych w zakresie:


- Zarządzanie w Ochronie Zdrowia,
- Zarządzanie w Oświacie,
- Menedżer Kultury,
- Zarządzanie Projektami/Project Menedżer,
- Menedżer Publiczny/dla kadr administracji publicznej,
- Menedżer Administracji Biznesu,
- Zarządzanie nieruchomościami.

Władze Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Miasta planują także realizację kursów, szkoleń i warsztatów zawodowych prowadzonych przez Centrum Edukacji Fundacji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie:

- sukcesji w działalności gospodarczej, w tym przygotowania kandydatów na pełnomocników ds. sukcesji zgodnie z nowymi przepisami,
- restrukturyzacji działalności gospodarczej (dawnych syndyków upadłości),
- kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa i przedsiębiorstw komunalnych,
- doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego,
- inne tematycznie w zależności od zapotrzebowania.

Zajęcia prowadzone są aktywizującymi metodami przez specjalistów i trenerów. Wszystkie szkolenia zawodowe kończą się wydaniem uczestnikom certyfikatów i świadectw kwalifikacyjnych.

Współpraca pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego, a jednostkami organizacyjnymi uczelni wyższych jest ważna i może przynieść wymierne efekty dla rozwoju Miasta a także Regionu.

Podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy mieszkańców to gwarancja doskonale wykształconych pracowników, przygotowanych przez przez kadrę naukową oraz specjalistów jednej z najlepszych wyższych uczelni w kraju. Jest to ogromna szansa dla mieszkańców naszego miasta i regionu, której nie możemy zaprzepaścić.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat zainteresowania Państwa kadr wymienionymi kierunkami kształcenia, ewentualnie prosimy o sugestie lub wskazówki dotyczące pożądanych przez Państwa kierunków umożliwiających podnoszenie kompetencji zawodowych. Propozycje, zgłoszenia i sugestie prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@starachowice.eu

Sekretarz Miasta
Barbara Szymańska

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English