AAA
Warsztaty muzyczne w Starachowickim Centrum Kultury
Sroda, 31 lipca 2019r. (godz. 08:50)

W najbliższy wtorek 6 sierpnia w SCK odbędą się warsztaty muzyczne dla wszystkich, którym muzyka w duszy gra i co nieco już o niej wiedzą.

fot. źródło: SCK

Zapraszamy chętnych (wiek 8+) na warsztaty muzyczne, które poprowadzą rewelacyjni muzycy, pochodzący z naszego miasta: Łukasz "Malina" Malinowski - klasa gitary oraz Grzegorz Dziamka - klasa instrumentów perkusyjnych i podstawy pianina.


Łukasz "Malina" Malinowski - urodził się w Starachowicach. Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary. Od 2010 roku na stałe współpracuje z zespołem Anny Wyszkoni. Na przestrzeni lat brał udział w wielu projektach muzycznych, festiwalach i koncertach w Polsce i za granicą (m.in. w londyńskiej Royal Albert Hall razem z Anną Wyszkoni, Stanisławem Sojką, Tadeuszem Woźniakiem, Zakopower, Markiem Raduli). Występował również z Andrzejem Piasecznym, Anią Dąbrowską, Magdą Steczkowską, Markiem Jackowskim itd.

Grzegorz Dziamka - urodzony w Starachowicach. Ukończył edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Swoją muzyczną przygodę zaczynał w Młodzieżowym Domu Kultury i w Juniors Bandzie Mirosława Gęborka. Później z trzema kolegami założył formację Good Stuff gdzie grał mieszankę rocka, jazzu, fusion i elementów progresywnych. Zespół został nagrodzony Grand Prix na Festiwalu FAMA 2003. Grzegorz Dziamka współpracował z wieloma zespołami i solistami między innymi: Wolny Band, Terminal, Kasia Wilk, Sistars, Spoken Love czy Agnieszka Chylińska. Przez lata był perkusistą zespołu Afromental, z którym w 2009 roku zdobył tytuł Zespołu Roku i wyróżnienie w tej kategorii w 2010 roku. Obecnie Grzegorz Dziamka pracuje w Starachowickim Centrum Kultury jako instruktor gry na perkusji.

Harmonogram warsztatów:

6 sierpnia
, godz. 10.00 - przesłuchania wszystkich chętnych i spotkanie organizacyjne - sala 201 (wymagana obecność rodzica w przypadku dziecka niepełnoletniego)

7 - 9 sierpnia:

10.00 - 11.30 - zajęcia z instruktorami
11.30 - 12.00 - przerwa (zapewniamy wodę i coś słodkiego)
12.00 - 13.00 - zajęcia z instruktorami

Zapytania o szczegółowe informacje można kierować pod adres mailowy: grzegorz.dziamka@sck.org.pl

Zapraszamy!!!

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English