Przegrana z liderem
Kamienna Brody
Sobota, 19 listopada 2011r. (godz. 19:10)

W meczu na szczycie II grupy A klasy Kamienna Brody przegrała z Klimontowianką Klimontów 1:3. Honorową bramkę dla podopiecznych Tomasza Wójtowicza zdobył Piotr Bracik.

Nastepna wiadomosc:
ť Mecz przyjaźni na zakończenie

Poprzednia wiadomosc:
ť Wygrali w osłabieniu

*Klimontowianka Klimontów - Kamienna Brody 3:1 (2:0). Bramka: 2:1 Bracik (57).

Kamienna: Telesz - Jagieła, Sałata, Niewczas, Jop, Dąbrowski (46. Gralec), Bracik, Synowiec (70. Garbala), Góra, Wójcik, Sęga (45. Soboń). Trener: Tomasz Wójtowicz.

Kibiców i piłkarzy Kamiennej w ostatniej kolejce rundy jesiennej czekało wyjątkowe spotkanie. Na wyjeździe zmierzyli się bowiem z aktualnym liderem, a jak na mecz dwóch najlepszych drużyn ligi przystało emocji było sporo.

Oba zespoły grały z respektem dla rywala i oba mogły pokusić się o bramki. Te jednak w pierwszej połowie zdobywali tylko gospodarze, po prostych błędach w defensywie. W 57. minucie szansę na korzystny wynik dał Piotr Bracik zdobywając gola kontaktowego, jednak miejscowi bardzo szybko ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a na zmianę wyniku Kamiennej zabrakło już czasu.

- Był to mecz na remis, ale nasze indywidualne błędy w defensywie sprawiły, że przegrywaliśmy po pierwszej połowie 0:2. W drugiej odsłonie stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale nie zdołaliśmy ich wykorzystać. Udało nam się zdobyć gola kontaktowego, ale rywale zbyt szybko trafili kolejną bramkę i było po meczu - powiedział trener Tomasz Wójtowicz.

(pok)

Dołącz do nas na Facebooku!

PRZECZYTAJ TAKZE:
rafałeczek - 19-11-2011 21:51
Klimontowianka jest w tym sezonie poza zasięgiem wszystkich rywali w Klasie A grupy II. Byłem pewien tego, że wygrają z Kamienna mimo, że w ich szeregach znajdują się bardzo dobrzy zawodnicy jak Tomek Wójcik, Artur Góra czy Piotr Bracik. W ekipie Klimontowianki występuje dobrze znany starachowickim kibicom Łukasz Pyszczek. Grał [...]