AAA
Róża Thun otwiera się na Starachowice
Sroda, 22 lutego 2012r. (godz. 23:52)

Europosłanka Róża Thun ma od poniedziałku 20 lutego w Starachowicach swoje biuro parlamentarne. Na oficjalnym otwarciu biura europarlamentarzystki obecna była także Wojewoda Świętokrzyska - Bożentyna Pałka-Koruba.

fot. Karol Gorzkowski

W poniedziałek 20 lutego w budynku przy ulicy Krywki, gdzie mieści się biuro Platformy Obywatelskiej, swoje biuro będzie także miała Róża Thun. Według zapewnień europosłanki biuro będzie dostępne dla wszystkich, którzy będą mieli jakieś sugestie czy sprawy do poruszenia z posłanką PE. Biuro prowadził będzie aktualny asystent Róży Thun na województwo świętokrzyskie - Marek Materek.


Przy okazji otwarcia swojego biura parlamentarnego była okazja do zaproszeń, podsumowań i kontemplacji. Europosłanka zaprosiła do wzięcia udziału w projekcie "Europa To My", którego już trzecie edycja ruszy już niebawem. Ponadto Róża Thun zadumała się nad swoją misją w Europie.

- Zastanawiam się jak to jest, że zostałam wybrana z tak dużego okręgu wyborczego, jakim jest okręg małopolsko-świętopkrzyski - stwierdziła Róża Thun.

- Ciężko jest dotrzeć wszędzie i wysłuchać każdego, ale staram się wysłuchiwać wszystkich i walczyć o nasze sprawy w Naszej Europie - dodała.
Wczoraj odbyły się kolejne otwarcia biur parlamentarnych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Sandomierzu.

Karol Gorzkowski

Dołącz do nas na Facebooku!

REKLAMA