AAA
Francuzi zainwestują w strefie
Sobota, 03 listopada 2012r. (godz. 13:13)

Co najmniej 25 nowych miejsc pracy ma powstać na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Starachowice". Deklaruje tak spółka Rebond, która dostała tydzień temu zgodę na prowadzenie działalności w naszej SSE.

www.sse.com.pl
www.sse.com.pl
fot. Wirtualne Starachowice
Nastepna wiadomosc:
ť Borowik jak żaden!!!

Poprzednia wiadomosc:
ť Genowefa Dyk odwołana

Nowy inwestor - firma z kapitałem francuskim z siedzibą w Kielcach - produkować ma odbijające wielowarstwowe materiały izolacyjne - refleksyjna izolacja termiczna - charakteryzujące się niewielką grubością. W tym celu zamierza zainwestować ponad 2 mln zł oraz zatrudnić co najmniej 25 osób do końca listopada 2015 roku. Zobowiązała się także utrzymać ten stan przez trzy kolejne lata.


W tym roku Zarząd SSE "Starachowice" wydał już pięć zezwoleń, które przyniosą łącznie co najmniej 20 mln 357 tys. zł inwestycji oraz zapewnią co najmniej 142 nowe miejsca pracy.

(An)

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

PRZECZYTAJ TAKZE:
emerjot - 05-11-2012 20:15
dlaczego nikt nie napisze, że inwestycja nie będzie w Starachowicach, tylko w podstrefie? zapisy typu "w naszej strefie" są bardzo mylące, pewnie SSE zależy na dobrym PR, ale fakty są takie , że niewiele robią dla miasta.. a przepisywanie gotowców to też trochę mało...
REKLAMA