AAA
Zmiana organizacji ruchu przy starachowickich cmentarzach
Czwartek, 26 pazdziernika 2017r. (godz. 08:54)

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, jak co roku, policjanci z naszej komendy od piątku 27 października prowadzą akcję Znicz 2017, która będzie trwała do dnia 2 listopada.

fot. źródło: KPP w Starachowicach

Celem nadrzędnym tych działań będzie zapewnienie wszystkim uczestnikom ruchu drogowego bezpieczeństwa podczas podróży.


W dniu 1 listopada 2017 r. częściowo zostanie zmieniona organizacja ruchu na terenie Starachowic.

Zmiany w organizacji ruchu będą obejmować:


W rejonie cmentarza parafialnego wprowadzono zakaz zatrzymania i postoju po obu stronach ul. Polnej od skrzyżowania z ul. Zgodną do cmentarza. Na drodze łączącej ul. Polną z ul. Długą obowiązuje ruch jednokierunkowy w stronę ul. Polnej.
W rejonie cmentarza komunalnego obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach drogi od ul. Bugaj do ul. Elaboracji.

Dodatkowo na terenie miasta wytypowano miejsca do parkowania pojazdów: plac targowy od ul. Iłżeckiej oraz parking firmy PKC GROUP.

W celu zapewniania płynności ruchu w w/w terminie ruch pojazdów nadzorowany będzie przez Funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej.

Jednocześnie apelujemy do mieszkańców powiatu o stosowanie się do zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy nie jeżdżąc "na pamięć" oraz o rozwagę podczas prowadzenia pojazdów, gdyż co roku odnotowujemy wzrost liczby nietrzeźwych kierujących.


źródło: KPP w Starachowice

PRZECZYTAJ TAKZE:
via77 - 26-10-2017 10:20
Oczywiście przypomnienie co niektórym o zasadach ruchu nie zaszkodzi, ale żeby napisać, że wzrasta liczba pijanych wypadało by to sprawdzić. Nie mówię, że pijanych nie ma, ale można by sięgnąć do statystyk za poprzednie lata: 2012- 4 pijanych, 2015- 4 pijanych, 2016- 3 pijanych- to wszystko podczas trwania akcji znicz w naszym m [...]
REKLAMA