AAA
Duże zmiany w organizacji ruchu na osiedlu Południe
Czwartek, 27 lipca 2017r. (godz. 13:03)

Od 1 sierpnia (wtorek) 2017 roku Gmina Starachowice rozpoczyna ważną inwestycję jaką jest przebudowa ulic Miodowej i Smugowej.

Ze względu na szeroki zakres planowanych robót konieczne jest wprowadzenie czasowej zmiany w organizacji ruchu. Zastosowane rozwiązania komunikacyjne będą powodować dla mieszkańców utrudnienia, niemniej jednak są one konieczne, aby inwestycja mogła zostać zrealizowana w tak szerokim zakresie i w możliwie najkrótszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy licząc na Państwa cierpliwość i wyrozumiałość.


Od 1 sierpnia całkowicie zamknięte dla ruchu zostają odcinki ul. Miodowej (od ul. 6 - go Września do ul. Smugowej) oraz ul. Smugowej (od ul. Piaskowej do ul. Żytniej).

Objazdy wytyczono ulicami: 6-go Września, Dwernickiego, Wysockiego, Jana Pawła II i Żytnią i Moniuszki. Ograniczenie nie dotyczy dojazdów do posesji, pojazdów służb miejskich oraz pojazdów wykonawcy inwestycji.

Zmiany nastąpią także w trasach autobusów komunikacji miejskiej.
W związku z powyższym MZK wyznacza objazdy:
Linia Nr 1 , 10 , B , S

ulicami: 6-go Września - Dwernickiego - Wysockiego - Jana Pawła /Spółdzielnia/ - Żytnia - Południowa,
Linia Nr 16 , 25
ulicami: 6-go Września - Dwernickiego - Wysockiego -Jana Pawła,
Linia Nr 27
ulicami: Jana Pawła - Wysockiego - Dwernickiego - 6-go Września, Stacja Paliw STATOIL,
Linia Nr "N"
ulicami: Moniuszki - Jana Pawła /Spółdzielnia/ - Żytnia (zawracanie na skrzyżowaniu z ul. Smugową) - Żytnia - Jana Pawła - Wysockiego - Dwernickiego - 6-go Września - Stacja Paliw STATOIL.

Tymczasowy przystanek na czas objazdu zostanie ustawiony przy ul. Wysockiego w kierunku ul. Jana Pawła II.

PRZECZYTAJ TAKZE:
Karol - 11-08-2017 09:20
Nie, nie wiem. Po prostu tak to wygląda w moich oczach, ale tak naprawdę harmonogram zna tylko wykonawca i pracownicy UM, ja nie.
wanacjusz - 10-08-2017 23:05
karolu jak czytam to powyżej to tobie się nie wydaje ty to wiesz
Karol - 10-08-2017 22:04
Zdjęcia robiłem 1 sierpnia podczas odwiedzin u rodziców, tak przy okazji chciałem zobaczyć postęp prac. Kolejnym razem gdy przyjechałem na Południe, ul. Miodowa już była w dużej części wyłączona z ruchu. Remont ulic na osiedlu od początku miał swój początek na Południowej i kieruje się w stronę miasta. Moniuszki - przynajmniej [...]
wanacjusz - 10-08-2017 18:23
dużo pacy koralu wykonałeś dla słusznej władzy niech zgnane - jest jakiś stołek do wzięcia a może etatowy staż jak np Oscar? dla mnie jako mieszkańca tego osiedla to pierwszy etap nie krzyżówka Miodowej i Smugowa gdzie psy <...> szczekają a zające <...> ostrzą ale odcinek 6-go Września - Jana Pawła max do końca sierpnia
Karol - 10-08-2017 11:01
Już 1 sierpnia były zrywane chodniki i pobocza przy ul. Miodowej i Smugowej Od kilku dni zamknięty dla ruchu jest odcinek Miodowej od skrzyżowania z Jana Pawła II. Nie wiem jak daleko, bo się tam nie zapuściłem, ale można powiedzieć, że coś się dzieje.
wanacjusz - 09-08-2017 21:16
ciekaw jestem co za jednostka a-społeczna odpowiada za ten "-ierdolnik" w organizacji ruchu autobusów od 1 sierpnia i ten jak wyżej prawie dwa tygodnie minęło a postęp prac oszałamiający kilka tabliczek z napisem "objazd"
REKLAMA