AAA
Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Radomskiej
Wtorek, 24 kwietnia 2018r. (godz. 08:36)

Przed nami kolejny etap prac w związku z budową ronda u zbiegu ulic Radomskiej i Batalionów Chłopskich w Starachowicach. Niestety będą utrudnienia i zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu.

W nocy z 24 (wtorek) na 25 (środa) kwietnia, w godzinach od 18.00 do 5.00 rano planowane jest zamknięcie ruchu na ul. Radomskiej, na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bugaj w związku z przebudową sieci wodociągowej, gazowej oraz koniecznością wykonania przełożenia sieci energetycznej.


Objazd zostanie zorganizowany przez teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Starachowice", natomiast dojazd do Powiatowego Szpitala, Hotelu, firmy Perfopol oraz budynku wielorodzinnego będzie możliwy przez nowy łącznik przy ul. Batalionów Chłopskich.

Miejski Zakład Komunikacyjny wprowadził także w wymienionym czasie objazdy dla autobusów komunikacji miejskiej, nowa tymczasowa trasa prowadzić będzie od ul. Radomskiej - wjazd na Bugaj- przejazd przez SSE - wyjazd na ul. Radomską przy sklepie Tesco.

Na czas objazdu wyłączone z ruchu zostają następujące przystanki: Radomska SPPD - w obu kierunkach, Batalionów Chłopskich - Szpital, Radomska - Stary Szpital, Radomska - Urząd Miejski, Radomska - Stadion. Najbliższe czynne przystanki to Bugaj - MZK i Radomska - Kościół.

W imieniu wykonawcy inwestycji za wynikłe utrudnienia - przepraszamy.


źródło: UM w Starachowicach

REKLAMA