AAA
Grant na aktywizację młodzieży w Gminie Mirzec
Piatek, 06 kwietnia 2018r. (godz. 10:49)

Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn podpisał umowę z przedstawicielami Stowarzyszenia "Twoja Szansa". W imieniu organizacji pozarządowej umowę podpisali prezes Anna Potrzeszcz i wiceprezes Daniel Mytnik. Ze strony Urzędu Gminy w Mircu umowę kontrasygnowała skarbnik Wanda Węgrzyn.

fot. źródło: Urząd Gminy Mirzec

Zgodnie z umową, Urząd Gminy w Mircu przekaże Stowarzyszeniu "Twoja Szansa" grant w wysokości 5 tysięcy złotych.


Agencja Reklamy Marecki.name

- Jest mi bardzo miło podpisywać tę umowę, jest to jeden z większych grantów kierowanych bezpośrednio do młodych mieszkańców gminy Mirzec - powiedział podczas spotkania wójt Mirosław Seweryn. - Liczę, że młodzież z gminy Mirzec skorzysta z możliwości, jakie daje przekazanie grantu finansowego Stowarzyszeniu "Twoja Szansa".

Jak powiedzieli przedstawiciele Stowarzyszenia "Twoja Szansa" Anna Potrzeszcz i Daniel Mytnik, stowarzyszenie zamierza realizować projekty aktywizujące młodych ludzi w wieku od 15 do 20 lat, mieszkańców gminy Mirzec. Chętni do społecznego działania, aktywni młodzi ludzie będą mieć nie tylko szansę na uczestnictwo w różnych atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach. Będą mogli sprawdzić się też w konkretnych działaniach, które - co bardzo ważne - mają być realizacją ich autorskich pomysłów na aktywizację rówieśników. Kumulacja działań ma przypaść na wakacje, kiedy młodzież ma zdecydowanie więcej czasu niż w ciągu roku szkolnego.

- Liczymy na oddolną inicjatywę młodych ludzi, dla siebie zostawiamy rolę koordynatorów - podkreślili przedstawiciele Stowarzyszenia "Twoja Szansa".


źródło: Urząd Gminy Mirzec

PRZECZYTAJ TAKZE:
pepsi - 09-04-2018 22:23
Fajnie, Cieszy mnie to. Tylko takie male ale, nie wiem, moze zle zrozumialem wiec pytam. cyt. "Jak powiedzieli przedstawiciele Stowarzyszenia "Twoja Szansa" Anna Potrzeszcz i Daniel Mytnik, stowarzyszenie zamierza realizować projekty aktywizujące młodych ludzi w wieku od 15 do 20 lat, mieszkańców gminy Mirzec. Chętni do społec [...]
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English