AAA
Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa
Wtorek, 22 maja 2018r. (godz. 12:59)

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 52 -latkowi, który wczoraj usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Mieszkańca gminy Mirzec, podejrzanego o ugodzenie nożem 22 -latka, zatrzymali starachowiccy kryminalni w minioną sobotę.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 11 maja 2018 roku w rejonie parku miejskiego w Starachowicach. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do 22 -latka oraz kobiety, którzy siedzieli na ławce podszedł mężczyzna i poprosił ich o papierosa. Gdy go otrzymał odszedł, lecz po chwili wrócił i bez słowa zranił młodzieńca.


Agencja Reklamy Marecki.name

Sprawą od razu zajęli się starachowiccy kryminalni. Ich drobiazgowa praca doprowadziła do szybkiego ustalenia podejrzewanego. Okazało się, że 52 -letni mieszkaniec gminy Mirzec domyślając się, iż jest poszukiwany przez policjantów ukrywał się i próbował zmienić swój wizerunek. W minioną sobotę starachowiccy kryminalni dotarli do miejsca, gdzie ukrywał się 52 -latek. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj mieszkaniec gminy Mirzec został doprowadzony do prokuratury, tam też usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Za czyn, o który jest podejrzany 52 -latek może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


źródło: KPP w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English