AAA
Reaktywują Szkołę Rodzenia w Starachowicach
Poniedzialek, 06 sierpnia 2018r. (godz. 12:48)

Już od września br. roku przyszłe mamy będą mogły przygotowywać się do aktywnego, świadomego i sprawnego porodu pod okiem fachowego personelu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu mieszkanek powiatu starachowickiego Dyrektor Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej Katarzyna Arent podjęła decyzję o wznowieniu działalności Szkoły Rodzenia. Udział w zajęciach będzie całkowicie bezpłatny. Zapisy rozpoczęły się 1 sierpnia i są prowadzone pod numerem telefonu 698 224 093.

fot. źródło: PZOZ Starachowice

Zajęcia będą się odbywać w sali na I piętrze w bloku poradni specjalistycznych (pok. nr 121 po lewej stronie). Niewielkie grupy składać się będą z przyszłych mam oraz ich partnerów lub innych bliskich osób (siedem par). Pozwoli to na komfortowy udział w warsztatach wprowadzających w nowy etap życia związany z rodzicielstwem. Zajęcia przeznaczone dla kobiet od 27 tygodnia ciąży prowadzić będzie para instruktorów - mgr pielęgniarstwa Karolina Podwiak, Certyfikowany Doradca Laktacyjny oraz położny Przemysław Więckowski.


Podczas zajęć Szkoły Rodzenia przyszłe mamy uzyskają wiedzę na temat: porodu, połogu, karmienia piersią, rozwiązywania problemów laktacyjnych i opieki nad noworodkiem. Zajęcia w Szkole Rodzenia będą obejmować cykl ośmiu spotkań. Wykłady połączone z warsztatami odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach od 16:30 do 18:30.

Dokładnym harmonogram zajęć będzie dostępny na stronie internetowej PZOZ www.szpital.starachowice.pl oraz na profilu na Facebooku www.facebook.com/szpital.starachowice.

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English