AAA
Starachowicka Gala Disco Polo
Sroda, 10 lipca 2019r. (godz. 12:21)

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek oraz Firma CELSIUM Dostawca Zielonej Energii zapraszają na Starachowicką Galę Disco Polo, która odbędzie się 20 lipca na Placu Rekreacyjnym przy ul. Szkolnej.

fot. źródło: SCK

Udaną zabawę zagwarantują zespoły: BAYER FULL, POWER PLAY, ŁOBUZY I WOKALISTA MATEUSZ MIJAŁ.

- Zapraszam do wspólnej zabawy przy znanej i lubianej muzyce. Do udziału w tegorocznej Gali zaprosiliśmy najlepszych wykonawców z nurtu muzyki disco polo oraz dance, wystąpią Bayer Full, Power Play, Łobuzy i Mateusz Mijal - informuje Prezydent Starachowic Marek Materek - Jest to druga Gala Disco Polo organizowana w naszym


Agencja Reklamy Marecki.name

mieście, ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyła obecność ponad 6 tysięcy osób i bardzo pozytywne komentarze na temat tego muzycznego wydarzenia. Liczę, że będziecie Państwo również z nami 20 lipca. Zapraszam.

Podczas Starachowickiej Gali Disco Polo będzie funkcjonować bezpłatna strefa zabaw dla dzieci.
Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w cenie 25zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu), dzieci do lat 10 - 10 zł. Istnieje możliwość zakupu biletów grupowych (powyżej 100 sztuk) - w cenie 20 zł. Bilety są do kupienia online na stronie www.sck.org.pl (+ 1zł do ceny biletu) oraz w sekretariacie SCK (pokój 206, II piętro, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00). Rezerwacji zbiorowych można dokonywać pod nr telefonu: 41 274 65 25.


źródło: SCK

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English