AAA
Dziecko nadal w potrzebie
Niemowlak chory na raka
Niedziela, 13 lutego 2011r. (godz. 13:43)

Charytatywny „Koncert dla Adasia”, zorganizowany 28 stycznia br. w Starachowickim Centrum Kultury, przyniósł niezłe efekty, ale w dalszym ciągu potrzebna jest pomoc.

Adaś Gębusia
Adaś Gębusia
fot. Stowarzyszenie RADOŚĆ

Imprezę zorganizowało Świętokrzyskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnym „Radość” w Godowie na rzecz mieszkańca Nietuliska Małego Adama Gębusi. Chłopczyk ma zaledwie rok i już zmaga się ze złośliwym nowotworem jamy brzusznej i miednicy.


W czasie koncertu w SCK z występami niepełnosprawnych artystów z Warsztatów Terapii Zajęciowej z województwa świętokrzyskiego oraz solistów ze Studia Wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach i uczniów starachowickiej Miejskiej Szkoły Tańca „MiM”, przeprowadzono wśród uczestników zbiórkę pieniędzy.

Udało się pozyskać 4575 zł, jednak pomoc finansowa nadal jest Adasiowi niezbędna z uwagi na prawdopodobieństwo bardzo drogiego leczenia w Niemczech.

Koszt operacji chłopczyka waha się od 30 do 150 tys. euro. Dlatego akcja pomocy dziecku trwa nadal! Aby wesprzeć Adasia można dokonać indywidualnych wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której podopiecznym jest chłopiec.

Numer konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 (koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu „dla Adama Gębusia”), ewentualnie przekazać Fundacji 1 % podatku wpisując do PIT : KRS 000 003 7904 z adnotacją „dla Adama Gębusi”.

(iwo)

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English