Barakuda bezkonkurencyjna
Pływackie sukcesy w Połańcu
Czwartek, 28 lutego 2013r. (godz. 21:10)

Znakomicie nowy sezon pływacki rozpoczęli zawodnicy SKB Barakuda. W zawodach rozegranych w Połańcu starachowiczanie aż czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium, a najlepszym zawodnikiem uznano Bartłomieja Goździa.

Nastepna wiadomosc:
ť Nakryci z "łupami"

Poprzednia wiadomosc:
ť Lubi adrenalinę i nowe wyzwania

Podopieczni Wojciecha Szlęzaka wywalczyli w zawodach aż cztery pierwsze miejsca. Weronika Latała okazała się najlepsza na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, a rywalizację w tej samej konkurencji chłopców wygrał Bartłomiej Góźdź. Bezkonkurencyjny na dystansie 50 metrów stylem klasycznym okazał się Marcel Zarychta, podobnie jak Kacper Majewski na 50 metrów stylem grzbietowym. Zajęli równie wysokie lokaty na innych dystansach. Drugie miejsca w rywalizacji stylem dowolnym zajęli Góźdź i Majewski odpowiednio na dystansach 200 i 50 metrów, a Latała znalazła się na drugim stopniu podium w zmaganiach 50-metrowców stylem klasycznym.

BĘDĘ TWOJA ZA 10 ZŁ MIESIĘCZNIE

- Młodsza grupa zawodników trenująca z Wojtkiem Szlęzakiem od długiego czasu robi duże postępy. Na zajęciach widać ich zaangażowanie i ogromną pasję do tego co robią, a efekty przychodzą na zawodach. Bardzo gratuluję trenerowi Szlęzakowi , bo ten sukces, to całkowicie jego zasługa i zawodników, z którymi pracuje od samego początku - powiedział prezes SKB Barakuda Bartosz Stanecki.

Bardzo dobre wyniki osiągnęli także inni zawodnicy. Na najniższym stopniu podium dwukrotnie stanęła Iza Czernikiewicz, która rywalizowała na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i stylem grzbietowym, w którym czwarte miejsce zajęła inna z naszych zawodniczek Antonina Wiśniewska. Również 4. miejsce w rywalizacji na 50 metrów stylem dowolnym zajął Marcel Zarychta. Piąta na 100 metrów stylem klasycznym była Julia Sobieraj, a Patrycja Bontor zajęła 6. miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym.

- Cieszy również postawa i wysokie miejsca najmłodszych zawodników z naszej klasy pływackiej. Wygląda na to, że w tym sezonie będzie naprawdę ciekawie - dodał B. Stanecki.

Dodatkowe wyróżnienie otrzymał ponadto Bartłomiej Góźdź, który uznany został przez organizatorów najlepszym zawodnikiem całej imprezy. Napawa to optymizmem przed dalszą częścią sezonu. Oby w kolejnych startach było równie dobrze jak na początku.

- Sukcesy bardzo cieszą, tym bardziej że są one wynikiem naprawdę ciężkiej pracy i zaangażowania zawodników, rodziców i trenerów. Czeka nas jeszcze wiele ciężkiej pracy, ale jak widać przynosi ona efekty - skomentował Wojciech Szlęzak, trener SKB Barakuda.