AAA
17 oferentów chce budować mieszkania socjalne
Czwartek, 09 pazdziernika 2014r. (godz. 13:02)

Gmina Starachowice ogłosiła przetarg na "Budowę budynku wielorodzinnego z przeznaczeniem na mieszkania socjalne wraz z budową przyłączy i zagospodarowaniem terenu przy ul. Ostrowieckiej w Starachowicach". Otwarcie ofert miało miejsce 8 października.

fot. www.starachowice.eu

Do przetargu przystąpiło 17 oferentów. Rozpiętość cenowa ofert wyniosła od 1 miliona 900 tysięcy złotych do ponad 2 890- tysięcy złotych.


Gmina Starachowice na realizację tej inwestycji zamierza przeznaczyć kwotę ponad 2 890 tysięcy złotych.

Obecnie członkowie Komisji Przetargowej weryfikują złożone oferty pod względem formalnym. Po zakończeniu całości postępowania przetargowego poinformujemy o jego wyniku.

Przypomnijmy, Gmina Starachowice dysponuje obecnie blisko 400 lokalami socjalnymi, potrzeby w tym zakresie są jednak znacznie większe. Prezydent Miasta Sylwester Kwiecień podjął decyzję o budowie wielorodzinnego budynku socjalnego przy ul. Ostrowieckiej, w sąsiedztwie już istniejącego bloku.

Zgodnie z opracowaną dokumentacją, w ramach nowej inwestycji, ma powstać trzykondygnacyjny budynek w którym zakwaterowanie znajdą 34 rodziny. W sąsiedztwie obiektu znajdować się będzie sześć miejsc parkingowych oraz plac zabaw dla dzieci.

Źródło: www.starachowice.eu

Dołącz do nas na Facebooku!

REKLAMA