AAA
Upalnie...ale nadal Sportowo i Artystycznie w SDK
Czwartek, 20 sierpnia 2015r. (godz. 23:54)

Kolejne spotkanie z Kolorową Pracownią Plastyczną za nami.

Z radością gościliśmy przesympatyczną grupę przyjaciół z Akademii Przedszkolaka. Młodzi artyści natychmiast zabrali się do dzieła. Kolorowe kredki, pastele poszły w ruch i szybko zaaranżowały białą przestrzeń kawałka papieru. Odrobina wyobraźni, kreatywności i skupienia wystarczyła by stworzyć wymarzonych Superbohaterów. Zadanie wykonane na sześć z wielkim plusem. Dzieci zadowolone z uśmiechem powracały do przedszkola, aż żal się rozstawać.


Niespodzianek, atrakcji, uśmiechu i zabawy nie zabrakło również na Środzie Sportowej, która odbyła się 19.08.2015 r na parkingu SSM. Mimo upalnego dnia na spotkanie przybyło liczne grono dzieci i młodzieży. Tradycyjnie festyn rozpoczęły pogadankami na temat bezpieczeństwa Panie: Agnieszka Pastuszka (Sanepid) i Sierżant Agnieszka Staryczenkow KPP. Turniejowe zmagania rozpoczęliśmy Y-Golfem, w tej konkurencji najlepsza okazała się Patrycja Bednarczyk, drugie miejsce Dawid Borowiec i trzecie miejsce Marysia Linek.

Kolejna konkurencją sprawdzającą celność i zręczność - były rzuty na bramkę. W tej konkurencji najlepszy okazał się Bartek Rożek, odrobinę mniej punktów zdobył jego brat Maciej, a trzecie miejsce zajęła Kamila Kozieł. W rzutach lotką najlepsi to: Patrycja Bednarczyk, Maciek Rożek i Kacper Fotfolc, a w typowo damskich konkurencjach, kręcenie kółeczkiem hula - hop pierwsze miejsce zajęła Ola Piotrowska (juniorki), a drugie Patrycja Bednarczyk (młodzież), a w skokach przez skakankę rodzinną górą również były dziewczyny. Tradycyjnie podczas całego Środowego Spotkania trwał błyskawiczny turniej warcabowy. Finalistami tej konkurencji zostali Kacper Fotfolc, Bartek Rożek i Adrian Sochaj. Wszyscy uczestnicy zajadali się słodkościami,które ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Towarzystwo Ubezpieczeń UNICA oraz Urząd Miasta. Podczas imprez wspólnie bawili się z uczestnikami instruktorzy Spółdzielczego Domu Kultury w składzie Beata Wiśniewska, Anna Frankiewicz i Maciej Bidziński.

W piątek kolejna atrakcja przed nami - Wyjazd na Strzelnice Świt. mnóstwo atrakcji w tym: turniej strzelecki, grill, dobra zabawa i przygoda. Wyjście - SDK ul. Wojska Polskiego 9 . CZEKAMY NA WAS !!!

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English