AAA
Uwaga klienci sklepów Biedronka - podajemy godziny pracy sklepów w okresie świątecznym
Czwartek, 17 grudnia 2015r. (godz. 13:07)

W Wigilię świąt Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy Biedronka będą otwarte do godz. 14:00. Godziny pracy sklepów sieci Biedronka zostaną skrócone także w Sylwestra. Zakupy będzie można wtedy zrobić do godz. 18:00.

Decyzja o skróceniu czasu pracy w tych dniach, podjęta przez Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela sieci sklepów Biedronka, ma na celu umożliwienie pracownikom przygotowania i spędzenia wieczorów wigilijnego i sylwestrowego w gronie najbliższych. Jednocześnie klienci będą mieli możliwość dokonania dodatkowych zakupów w tym czasie.


25 i 26 grudnia (piątek, sobota), a także 1 stycznia (piątek) sklepy Biedronka będą nieczynne. W pozostałe dni w okresie świątecznym placówki sieci będą otwarte w standardowych godzinach.


źródło: Biuro Prasowe JMP

PRZECZYTAJ TAKZE:
Marecki - 21-12-2015 12:55
Niestety sieć sklepów Biedronka jako jedyna przesłała nam informację odnośnie swoich sklepów, a z racji, że wiele osób korzysta z ich sklepów postanowiliśmy opublikować tą informację. Prosiłbym nie doszukiwać się ukrytych motywów :)
Karol - 18-12-2015 10:30
A Lidl, Tesco, Delikatesy Centrum czy Top Market? News musi być dla wszystkich, a nie skierowany tylko do gorszego-biedniejszego sortu Polaków, korzystającego z Biedronki.
abcde - 17-12-2015 13:12
A to rozumiem, że reklama i serwis Wirtualne Starachowice czerpie z tego korzyści ? P.S. Bez tej informacji nie mógłbym spać, muszę iść kupić nowe siatki ;)
REKLAMA