AAA
Biedronka nowym najemcą Galerii Kamienna
Czwartek, 27 czerwca 2013r. (godz. 19:56)

Galeria Kamienna w Starachowicach zyskała nowego, kluczowego dla obiektu najemcę. Inwestor - Real Estate Inwestorbp (dawniej: Biuro Prawno-Finansowe Inwestor) podpisał umowę o współpracę z Jeronimo Martins, operatorem sieci spożywczej Biedronka. W dniu dzisiejszym lokal został otwarty dla klientów galerii.

Galeria Kamienna w Starachowicach
Galeria Kamienna w Starachowicach
fot. Biuro Prasowe Real Estate inwestorbp

"Jesteśmy usatysfakcjonowani z podjęcia współpracy z Biedronką, która jest dziś kluczowym partnerem na rynku spożywczym i zyskała status najchętniej odwiedzanego miejsca zakupów wśród Polaków" - przyznaje Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Real Estate Inwestorbp.


Potwierdza również, że między partnerami równolegle prowadzone są rozmowy o innych realizowanych przez firmę inwestycjach - w Białej Podlaskiej, Cieszynie, Bartoszycach i Szamotułach. Dla inwestora obecność operatora spożywczego to duży krok przy dalszych rozmowach z markami, które do tej pory uzależniały współpracę od otwarcia marketu spożywczego.

Galeria Kamienna została otwarta dla mieszkańców Starachowic w listopadzie ubiegłego roku. Po sześciu miesiącach proces komercjalizacji wynosi 85 procent. Obiekt posiada powierzchnię 13 tyś. m.kw. Główni najemcy to Reserved, Mohito, House, Drogeria Natura, RTV Euro AGD, Deichmann,CCC, Orsay, Cropp, Sinsay, Martes Sport i nowo otwarta Biedronka.

Źródło: Biuro Prasowe Real Estate inwestorbp

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA