AAA
Starachowicom mróz niestraszny!
Sroda, 28 lutego 2018r. (godz. 19:24)

W związku z silnymi mrozami decyzją Prezydenta Marka Materka na terenie miasta rozstawiono koksowniki, przy których w oczekiwaniu na autobus albo podczas zakupów mogą ogrzać się przechodnie. Koksowniki pojawiły się przy przystankach MZK, przy ulicach Radomskiej, Miodowej oraz Armii Krajowej.

Strażnicy pomogą, gdy zawiedzie technika

- W związku z niskimi temperaturami starachowiczanie mogą liczyć na pomoc przy uruchamianiu aut ze strony strażników miejskich, którzy dysponują przenośnym akumulatorem rozruchowym. - mówi Prezydent Miasta Marek Materek - Na najbardziej uczęszczanych przystankach ustawiliśmy koksowniki, przy których mogą ogrzać się przechodnie.


Koksowniki na terenie miasta rozstawił Zakład Energetyki Cieplnej, od godzin rannych do późnego wieczora pracownicy Pogotowia Ciepłowniczego dbają aby nie zgasły zapewniając opał.

Strażnicy miejscy prowadzą także wzmożone kontrole na terenie miasta sprawdzając miejsca, gdzie nocują bezdomni, zwracając uwagę na osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu przesiadujące na ławkach czy przystankach. Prosimy mieszkańców, aby informowali policję lub straż w przypadku, gdy zauważą jakąś osobę śpiącą na ławce lub innym miejscu narażając się na wychłodzenie.źródło:UM w Starachowicach
video: TV Ratusz

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English