AAA
Baseny letnie w Starachowicach oddane do użytku
Poniedzialek, 09 lipca 2018r. (godz. 10:53)

W miniony weekend mieszkańcy Starachowic mogli spędzić wolny czas na terenie nowo otwartych basenów letnich, znajdujących się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, przy ul. Szkolnej 14.

fot. Małgorzata Zatorska - Urząd Miejski w Starachowicach
fot. wirtualnestarachowice.pl
fot. wirtualnestarachowice.pl
fot. Małgorzata Zatorska - Urząd
Miejski w Starachowicach
fot. wirtualnestarachowice.pl

Od soboty 7 lipca, mieszkańcy Starachowic oraz goście odwiedzający nasze miasto mogą korzystać z dwóch basenów odkrytych, które powstały na terenie MOSiR przy ulicy Szkolnej. Do dyspozycji osób zażywających kąpieli oddane zostały: duży basen o wymiarach 25 m /12, 5 m oraz głębokość 1, 25 m oraz mały basen, który powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta i ma wymiary 15 / 8 m i głębokość 60 cm. Baseny mają nowoczesną stację uzdatniania wody. Taras basenów ma specjalny pomost dla osób niepełnosprawnych. Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają wykwalifikowani ratownicy WOPR.


Agencja Reklamy Marecki.name

Baseny Letnie będą czynne codziennie w godzinach 10:00 - 18:00.
Ceny biletów całodziennych to:
normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł (młodzież szkolna, osoby niepełnosprawne z orzeczeniem grupy pierwszej oraz ich opiekunowie). Bilety do nabycia są w kasie Krytej Pływalni. Wejście na teren basenów znajduje się od strony parkingu Krytej Pływalni.

Wokół basenów znajduję się teren zielony na którym można wypoczywać, a także punkt gastronomiczny, plac zabaw, przebieralnie i toalety (które będą dostępne w ciągu 10 dni, a chwilowo dostępne są toalety TOI TOI). Korzystający z basenów mogą także wynająć zestaw 2 leżaki i parasol w cenie 20zł.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English