AAA
Baseny letnie w Starachowicach oddane do użytku
Poniedzialek, 09 lipca 2018r. (godz. 10:53)

W miniony weekend mieszkańcy Starachowic mogli spędzić wolny czas na terenie nowo otwartych basenów letnich, znajdujących się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, przy ul. Szkolnej 14.

fot. Małgorzata Zatorska - Urząd Miejski w Starachowicach
fot. wirtualnestarachowice.pl
fot. wirtualnestarachowice.pl
fot. Małgorzata Zatorska - Urząd
Miejski w Starachowicach
fot. wirtualnestarachowice.pl

Od soboty 7 lipca, mieszkańcy Starachowic oraz goście odwiedzający nasze miasto mogą korzystać z dwóch basenów odkrytych, które powstały na terenie MOSiR przy ulicy Szkolnej. Do dyspozycji osób zażywających kąpieli oddane zostały: duży basen o wymiarach 25 m /12, 5 m oraz głębokość 1, 25 m oraz mały basen, który powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta i ma wymiary 15 / 8 m i głębokość 60 cm. Baseny mają nowoczesną stację uzdatniania wody. Taras basenów ma specjalny pomost dla osób niepełnosprawnych. Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają wykwalifikowani ratownicy WOPR.


Baseny Letnie będą czynne codziennie w godzinach 10:00 - 18:00.
Ceny biletów całodziennych to:
normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł (młodzież szkolna, osoby niepełnosprawne z orzeczeniem grupy pierwszej oraz ich opiekunowie). Bilety do nabycia są w kasie Krytej Pływalni. Wejście na teren basenów znajduje się od strony parkingu Krytej Pływalni.

Wokół basenów znajduję się teren zielony na którym można wypoczywać, a także punkt gastronomiczny, plac zabaw, przebieralnie i toalety (które będą dostępne w ciągu 10 dni, a chwilowo dostępne są toalety TOI TOI). Korzystający z basenów mogą także wynająć zestaw 2 leżaki i parasol w cenie 20zł.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English