AAA
Fotografuj "Biało - czerwoną"
Wtorek, 23 pazdziernika 2018r. (godz. 18:03)

Z końcem października upływa termin nadsyłania prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Biało - czerwona".

fot. Katarzyna Gritzmann

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach, patronat nad konkursem objęła Starosta Powiatu Starachowickiego Danuta Krępa. Celem konkursu jest między innymi szerokie włączanie mieszkańców w świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz promowanie fotografii jako narzędzia ukazującego emocje.


- Czekamy na zdjęcia pokazujące "biało-czerwoną" i wasz stosunek do niej. Zachęcamy do nieskrępowanych wypowiedzi artystycznych tak by zaskoczyć nas swoją interpretacją tematu. Mamy nadzieje, że znajdziecie nowe, ciekawe skojarzenia związane z tematem konkursu. Może pokażecie go z reporterską wrażliwością a może lekko z odrobiną humoru? - mówi Katarzyna Gritzmann, instruktor fotografii MDK.

Konkurs ma charakter otwarty, fotografie konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką. Uczestnicy mogą nadsyłać od 2 do 6 prac. Dodatkowe informacje, regulamin oraz kartę uczestnictwa można otrzymać w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach - tel: 41 274 31 32.

Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie ufundowanych nagród laureatom odbędzie się w piątek 9 listopada o godzinie 17.00 w foyer Starachowickiego Centrum Kultury.

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English