AAA
Bezpłatne badania mammograficzne w Starachowicach
Sroda, 16 pazdziernika 2013r. (godz. 23:59)

Zapraszamy mieszkanki Starachowic, w wieku od 50 do 69 roku życia, na bezpłatne badania mammograficzne. Badania prowadzone będą w dniach 21-22.11.2013 r., w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz 14.00-17.00 na placu "Pod Skałkami" przy ul. Armii Krajowej. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Bezpłatne badania mammograficzne w Starachowicach
Bezpłatne badania mammograficzne w Starachowicach
fot. www.starachowice.eu

Badania prowadzone będą w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzone w Mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii.


Przed przystąpieniem do badania Panie będą wypełniać specjalnie opracowane ankiety, które pozwolą na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji, po dwie projekcje na każdą pierś.
Na terenie Starachowic, firma realizująca badania Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka.

- Na terenie miasta Starachowice mamy do wykonania około 4500 badań. W związku z tym jedynie forma zaproszeń imiennych, które chcemy rozesłać do mieszkanek miasta da zamierzony efekt - informuje Joanna Grzybek z Geneva Trust Polska Sp. z o.o. - Rejestracja telefoniczna prowadzona jest pod numerami telefonów: 58 325 76 20 oraz 58 325 76 21.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych badań.

Źródło: www.starachowice.eu

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA