AAA
Bezpłatne zajęcia wakacyjne w AP STAR Starachowice
Wtorek, 18 lipca 2017r. (godz. 09:05)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Akademia Piłkarska STAR Starachowice organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci pozostających w miejscu zamieszkania. Pomimo braku wsparcia finansowego zajęcia odbędą się w terminie od 18 lipca do 18 sierpnia.

fot. AP SKS Star

Jak podkreślają organizatorzy zajęć, wyjazd na urlop czy kolonię nie trwa 2 miesiące, więc wiele dzieci potrzebuje zajęć ruchowych w okresie wakacji. Pojawia się też wiele telefonów z zapytaniem o zajęcia przez rodziców dzieci z innych miast i z zagranicy (między innymi USA), którzy wakacje spędzać będą w Starachowicach. Dla naszych gości jak i dla naszych dzieci to fajna okazja do zawarcia nowych znajomości i pożytecznego spędzania wolnego czasu.


Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach starszej i młodszej, a w przypadku większego zapotrzebowania ofertę będzie rozszerzona poprzez zwiększenie podziału wiekowego.
Treningi będą odbywały się we wtorki i czwartki na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 9. Dzieci rocznik 2007 i młodsze od godz. 15.00, a dzieci urodzone w latach 2003 - 2006 godz.16.30. Czas zajęć 1,5 h.

Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w roku 2003 i młodsze 2 razy w tygodniu na dyżurne treningi wakacyjne prowadzone przez trenera Mariusza Fabjańskiego tel. 788124239.

REKLAMA