AAA
"Starachowice Ostrowic Skarżysko czyli SOS dla Ruchu Drogowego"
Piatek, 23 maja 2014r. (godz. 10:58)

W środę 14 maja br. odbyło się spotkanie realizatorów programu "Starachowice Ostrowic Skarżysko czyli SOS dla Ruchu Drogowego". Projekt został dofinansowany kwotą 94.200 zł ze środków pochodzących z rezerwy celowej na realizację rządowego programu "Razem Bezpieczniej" i zakłada działania profilaktyczno- zapobiegawcze na terenie trzech powiatów.

"Starachowice Ostrowic Skarżysko czyli SOS dla Ruchu Drogowego"
"Starachowice Ostrowic Skarżysko czyli SOS dla Ruchu Drogowego"
fot. Powiat Starachowice
Nastepna wiadomosc:
ť Tymczasowy areszt dla 31-latka

Poprzednia wiadomosc:
ť Misja - emisja

W spotkaniu uczestniczyli: starosta starachowicki Andrzej Matynia, komendant powiatowy policji w Starachowicach Sławomir Sędybył, komendant powiatowy policji w Skarżysku Kam. Piotr Zalewski i zastępca komendanta powiatowego policji w Ostrowcu Świętokrzyskim Piotr Stępień oraz szef Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice Tomasz Łebek i prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Starachowicki Elżbieta Pryciak.


Jest to jeden z trzech projektów realizowanych na terenie powiatu Starachowickiego. Oprócz wniosku Powiatu Starachowickiego dofinansowano projekty: "Starachowice bezpieczne w praktyce" opracowany przez Gminę Starachowice i "Ochrona dziedzictwa narodowego", którego autorem jest Gmina Mirzec.

Źródło: Powiat Starachowice

Dołącz do nas na Facebooku!

REKLAMA