AAA
Walczą z dopalaczami
Sroda, 13 lipca 2016r. (godz. 09:00)

Powiatowe służby oraz inspekcje zajmują się sprawą kolejnego sklepu z dopalaczami, jaki pojawił się w Starachowicach. Podczas kontroli przeprowadzonej przez inspektorów Sanepidu zabezpieczono ponad 200 próbek 12 różnych substancji.

fot. Starostwo Powiatowe w Starachowicach

Temat pojawił się na lipcowym posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w powiecie, któremu przewodniczył starosta starachowicki Dariusz Dąbrowski. Poruszyła go Ewa Dróżdż, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Starachowicach, która kontrolowała niedawno lokal przy ulicy Radomskiej. To właśnie tam ma się odbywać handel dopalaczami. Inspektorzy przeprowadzający kontrolę zabezpieczyli na miejscu 213 próbek 12 różnych substancji.


- Będziemy znów walczyć z handlem dopalaczami - zapowiedziała dyrektor, nie kryjąc że będzie to trudne. Ponad pół roku temu, dzięki współpracy wielu służb oraz inspekcji zajmujących się bezpieczeństwem w powiecie starachowickim, udało się zamknąć lokal przy ulicy Iłżeckiej. Teraz rozpoczynają kolejne działania.źródło: Starostwo Powiatowe w Starachowicach

REKLAMA