AAA
„Grzybek” na święta
Inwestycja dobiega końca
Niedziela, 22 listopada 2009r. (godz. 21:55)

Nie trzeba było deszczu, by pod starachowkimi skałkami wyrósł grzyb i to całkiem pokaźnych rozmiarów. Nowy budynek gastronomiczny od ponad dwóch tygodni mogą podziwiać mieszkańcy naszego miasta. A wielkie otwarcie właściciel planuje urządzić jeszcze w tym roku.

fot. Gazeta Starachowicka

Montowanie pawilonu zakończyło się pod koniec października. Teraz rozpoczął się najbardziej czasochłonny etap - wykończenie całego budynku, które - jak ocenił inwestor – powinno potrwać ok. miesiąca. Trzeba bowiem dokładnie rozplanować każdy element wystroju.


Jak na razie Ireneusz Płusa, nie chce zdradzać szczegółów, także co do menu, które póki co pozostaje jego słodką tajemnicą. Niewykluczone, że gościom pobyt będą umilać muzycy, którzy od czasu do czasu mieliby się pojawiać w lokalu. A budynek nabierze prawdziwego blasku, gdy pojawi się oświetlenie.

- Zastanawiam się nad umieszczeniem dodatkowych halogeników w kostce brukowej. Wieczorem rozświetlałyby cały budynek – mówi GAZECIE właściciel.

Starachowicki grzybek stałby się wtedy prawdziwie bajkowym miejscem, zwłaszcza, że w okresie świątecznym to właśnie tu pojawi się najwięcej świetlnych dekoracji.

- Starachowiczanie będą mogli zobaczyć świąteczne ozdoby nagromadzone w jednym miejscu – mówi wiceprezydent Tomasz Jarosław Capała.

– A efekty ocenią sami. Moim zdaniem, tworzy się naprawdę piękne miejsce, które do tej pory było zaniedbane - oświetlone skałki, fontanna, „grzybek”. Zmiana jest gigantyczna - uważa wiceprezydent.

(An)

PRZECZYTAJ TAKZE:
Marek Materek - 25-04-2012 14:52
Kotlecików nie próbowaliśmy - inne dania smaczne:)
Michcio - 25-04-2012 14:47
Dobry kotlecik odgrzany z przed 3 lat:)
Marek Materek - 25-04-2012 11:23
W Grzybku trwa fajna promocja. Dania obiadowe dziś i jutro można kupić 50% taniej:) Warto odwiedzić - spróbować. Nam smakowało
REKLAMA