AAA
Wsparcie dla Organizacji pozarządowych
Poniedzialek, 13 maja 2013r. (godz. 23:20)

Usługi coachingowe i środki na rozwój organizacji były tematami spotkania starachowickich organizacji pozarządowych.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Stowarzyszenie Starachowickich Organizacji Pozarządowych omówiono działania realizowane w ramach projektu Trasa 78 - ze śląskiego w świętokrzyskie Inkubator Trzeciego Sektora. Obejmują one wsparcie coachingowe dla organizacji pozarządowych i granty na rozwój organizacji.


- Usługi coachingowe dotyczą tylko tych organizacji, które zadeklarują chęć długotrwałej współpracy z coachem w celu stworzenia planu rozwoju organizacji. Coach monitoruje rozwój organizacji, udziela wskazówek i porad. Każda organizacja objęta coachingiem otrzyma pulę środków rozwojowych w wysokości 3000,00 zł - mówiła Aneta Nasternak Kmieć ze Stowarzyszenia Edukacja przez Internet.

- W Starachowicach nie mamy jeszcze Inkubatora Trzeciego Sektora, który byłby nam bardzo przydatny. Dlatego cieszy współpraca ze Stowarzyszeniem Edukacja przez Internet, które prowadzi taki Inkubator w Kielcach. Dzięki projektowi jaki jest realizowany Stowarzyszenie JES - Jakość Energia Starachowice i Stowarzyszenie Promocji Nauczycielskiego Chóru "Concentus" już korzystają ze wsparcia. Mam nadzieję, że kolejnych kilka organizacji z terenu naszego powiatu takie wsparcie otrzyma - mówi Marek Materek, organizator spotkania.

Zainteresowane wsparciem organizacje prosimy o kontakt: materekmarek@gmail.com lub poprzez stronę www.epi.org.pl

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA